Krosno Odrzańskie, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pani Sophie potrzebuje opiekunki

Okolice Monachium

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Data wyjazdu: 01.08.2015
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Sophie, która mieszka z mężem w okolicach Monachium.
Starsza Pani jest osobą samodzielną, sama porusza się przy chodziku.

Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej,
- pomoc w dojściu do toalety,
- czuwanie przy Pani w nocy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- mile widziane prawo jazdy
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Zapewniamy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6488 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Zielonej Górze
Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 08 Lipiec, 2015  15:10

Identyfikator: 554592

Wyświetleń: 1936